• Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

#1 2010-07-13 20:14:02

 PriyaIndie18

Maniak

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 171
Punktów :   
Opis: Żyj jakby jutra nie było!!
Ulubiony aktor: Shahid, SRK
Ulubiona aktorka: Kajol, Preity, Kareena
Duet: SRK&Preity, Shahid & Kareena
WWW

Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

Karan Johar jest niewątpliwie pierwszą i jedyną osobą z branży filmowej, która może stwierdzić, że należy do rodziny Shah Rukha Khana. Karan przyznaje, że jego działalność zawodowa zaczyna się i kończy na SRK. Kariera Shah Rukha również nie byłaby pełna bez "Kuch Kuch Hota Hai", "Kabhi Khushi Kabhie Gham" czy "My Name Is Khan".


http://img10.hostingpics.net/pics/978226news36a.jpg




Karan Johar sam jest obecnie ważną osobistością Bollywood, ale nie zacząłby pracować w branży, gdyby nie Shah Rukh, który uznał, że ten młody chłopak ma potencjał i będzie świetnym filmowcem.

Znajomość Shah Rukha i Karana zaczęła się na planie "Dilwale Dulhania Le Jayenge". Karan mówi, że był pod wielkim wrażeniem energii i poczucia humoru SRK, a przyjemnym zaskoczeniem była dla niego umiejętność z jaką aktor ze wszystkimi i o wszystkim rozmawiał. Przy tym wszystkim nie było w nim żadnego gwiazdorstwa, tylko wielka ciekawość świata, błyskotliwa inteligencja i otwartość na innych.

Shah Rukh Khan nie zmienił się od tamtego czasu. Karan uważa, że te wszystkie cechy i osobowość SRK sprawiły, że jego postać jest tak wyjątkowa.

"Shah Rukh potrafi wyrazić wszystko spojrzeniem i ciszą, nie trzeba nic więcej. Jest niewątpliwie indywidualistą co nie przeszkadza mu natychmiast nawiązywać więzi z widownią i fanami - każdy z nich uważa go za kogoś bliskiego.

Shah Rukh ma wielką moc, dociera do serc, rodzin, domów. Taką moc ma tylko on"
, powiedział Karan.

Światowa widownia ceni również to, że Shah Rukh doskonale łączy karierę z udanym życiem rodzinnym.

"Shah Rukh jest świetnym mężem i wspaniałym ojcem. Dzieli swój czas miedzy pracę i rodzinę. Uczestniczy w imprezach sportowych dzieci, pomaga im wieczorem w nauce, a potem pracuje cały dzień.

To, że potrafi być wspaniałym ojcem, mężem i bratem, a przy tym wszystkim robić wielką karierę, jeszcze bardziej wzmacnia jego wizerunek wśród publiczności na całym świecie"
, powiedział reżyser.

Wyjątkowe jest również to, że Shah Rukh Khan nigdy nie dał powodu do plotek i nie łączono jego nazwiska z żadną z filmowych partnerek. Karan Johar szybko to wyjaśnia:

"Dla Shah Rukha jego żona jest wszechświatem, a kiedy ma się wszechświat, po co szukać dookoła małych planet czy satelitów?"

Karan Johar jest przekonany, że Shah Rukh Khan jest urodzonym aktorem i urodzoną supergwiazdą. To po prostu przeznaczenie.

"Shah Rukh byłby supergwiazdą, gdyby zadebiutował dzisiaj i byłby nią także, gdyby zaczął karierę 40 lat temu. Odniósłby sukces dzięki swojej postawie, energii oraz wielkiemu, niezaprzeczalnemu talentowi. "

Karan i Shah Rukh znają się już bardzo długo. Zapytany o ich wzajemne relacje, Karan odpowiedział:

"On jest dla mnie jak starszy brat, którego nigdy nie miałem, a po śmierci mojego ojca stał się dla mnie jak ojciec. On nie jest po prostu kumplem. Kiedy wchodzi o pokoju, w którym jestem, wstaję. Zajął w moim życiu miejsce ojca."

www.kingkhan.pun.pl


http://img411.imageshack.us/img411/8793/priya4.jpg
Zapraszam na nowe forum: www.shahid-kapoor.pun.pl

Offline

 

#2 2010-07-14 13:09:40

 asha

Super Domownik

9072924
Skąd: Bollywood
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 127
Punktów :   
Opis: Nie mów żegnaj
Ulubiony aktor: Srk
Ulubiona aktorka: Preity
Duet: Srk&Preity,Srk&Rani,Saif&Rani
WWW

Re: Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

Bardzo fajnie że Karan tak mówi o Srk

Offline

 

#3 2010-07-14 13:59:31

 PriyaIndie18

Maniak

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 171
Punktów :   
Opis: Żyj jakby jutra nie było!!
Ulubiony aktor: Shahid, SRK
Ulubiona aktorka: Kajol, Preity, Kareena
Duet: SRK&Preity, Shahid & Kareena
WWW

Re: Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

Widać że to prawdziwi przyjaciele


http://img411.imageshack.us/img411/8793/priya4.jpg
Zapraszam na nowe forum: www.shahid-kapoor.pun.pl

Offline

 

#4 2010-07-23 23:33:53

Yuvanti

Maniak

Zarejestrowany: 2010-05-08
Posty: 161
Punktów :   
Duet: Preity i Akashay w Sangharsh

Re: Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

Wydaje mi się,że odkąd już się poznali zostali prawdziwymi przyjaciółmi

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Karan Johar: Mój brat Shah Rukh

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews transport ziemi Piła skup złomu Piła sklep z armatura wrocław