• Index
  •  » Newsy
  •  » Shahrukh Khan - "Zamierzam robic filmy przez nastepne 20 lat"

#1 2013-05-21 10:59:11

 Radzia

Administrator

24727572
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 138
Punktów :   
Opis: Administrator :)
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan
Ulubiona aktorka: Rani Mukherjee
Duet: Shah Rukh i Rani

Shahrukh Khan - "Zamierzam robic filmy przez nastepne 20 lat"

Shah Rukh Khan. Nazwa, która może być zdanie samą w sobie. SRK zatrzymał się w Chennai na gali wręczenia nagród, aby porozmawiac z Mrinalini Sundar o północy.

http://media.newindianexpress.com/SRK3AP.jpg/2013/05/13/article1588061.ece/alternates/w460/SRK3AP.jpg
Otrzymałes owacje na stojąco na rozdaniu nagród Vijay. Jak to jest być z powrotem?

To czyni mnie byc pokornym. Pracowałem z tak wielu ludzmi tutaj i nauczyłem się tak wiele. Miedzy innymi z Kamal Hasaan, Rajinikanth, jego córki (Aishwariya Dhanush i Soundarya).Pracowałem z H Sridhar, inżynier dźwięku, Rahmanem oczywiście. Jest to ogromna ilość talentu na południu i praca z tymi wszystkimi wspanialymi ludzmi uczy pokory. Zostałem poproszony do tańca i niespodzianie było to "Chamak Challo" z "Ra.One". W Chennaiu czuję się jak w domu.

Czy nauczyles sie zwrotow w jezyku tamilski krecac "Chennai Express"?

Tak! Czarny charakter coś mówi, więc ja staję się w pełni macho i mówię dialog po tamilsku, taki dialogowy mocny cios. Kiedy grałem Amjada Alego Khana w "Hey Ram" i miałem powiedzieć jedno zdanie po tamilsku, potrzebowałem na to 43 dubli. Kamal, jak zwykle, był bardzo miły, i powiedział: "Nie spiesz się". Prócz mnie, Deepiki i Niketana, 99 procent ludzi na planie "Chennai Express" to Tamile. Czasami trudno jest się porozumieć, bo nie znamy języka, mimo to jest wspaniale.

Kto jest Twoją inspiracją?

Myślę, że wszystko widziałem i doświadczyłem, bylo inspiracja  w moich filmach.  Nawet Chak De! India był inspirowany przez nauczyciela, pana Neghi.

Czy planuje swoje życie na 50?

Nigdy nie planowalem, co bym zrobił za 20, 40, 50 lat. Teraz mam 47 lata, ale uważam, że to głupie, aby ograniczyć to, co robisz przez liczby. Nawet dzisiaj, kiedy mam zamiar skoczyć z budynku, pytają mnie, "Czy będziesz w stanie to zrobić", a ja mówię: "Dlaczego nie ? "Wiek nic dla mnie nie znaczy



na podstawie http://newindianexpress.com/ - I am going to make films for 20 years: Shah Rukh Khan

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shahrukh Khan - "Zamierzam robic filmy przez nastepne 20 lat"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki akwarium dla początkujących aleksandretta jedzenie napoje na ślubie