• Index
  •  » Newsy
  •  » Deepika Padukone: "Ufam SRK na gruncie zawodowym i prywatnym"

#1 2013-06-14 13:26:27

 Radzia

Administrator

24727572
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 138
Punktów :   
Opis: Administrator :)
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan
Ulubiona aktorka: Rani Mukherjee
Duet: Shah Rukh i Rani

Deepika Padukone: "Ufam SRK na gruncie zawodowym i prywatnym"

Deepika Padukone: "Ufam SRK na gruncie zawodowym i prywatnym".

http://img571.imageshack.us/edit_preview.php?l=img571/3276/news687314780deepikasrk.png&action=rotate

Deepika Padukone zadebiutowała w wielkim stylu u boku Shah Rukh Khana w filmie "Om Shanti Om". Po sześciu latach duet będzie podziwiany przez widzów w "Chennai Express", a sama aktorka zapewniła, że bardzo ufa SRK zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym.

"To ogromna przyjemność pracować z nim po raz kolejny. Dzisiaj SRK jest moim bardo dobrym przyjacielem, jest kimś komu ufam i zawodowo i osobiście. Jestem pewna, że zawsze będzie przy mnie ilekroć będę go potrzebowała."

"Mieliśmy dużo zabawy w trakcie kręcenia filmu, a praca nad nim była wspaniałym doświadczeniem. Rohit jest znany ze swoich komedii, a ten film podobnie jak reszta jego produkcji tryska humorem. Praca nad tym filmem była zupełnie inna od poprzednich, dlatego jestem bardzo podekscytowana jego premierą." - dodała Deepika.


Film ten opowiada o perypetiach jakie wydarzyły się podróżnym w drodze z Bombaju do Rameswaram.

27-latka wystąpi również w produkcji Sanjay'a Leela Bhansalego pt: "Ram Leela", który jest adaptacją wielkiej historii o miłości "Romea i Julii" autorstwa Szekspira. Jak powiedział reżyser film będzie opowiadał o ogromnym uczuciu w brutalnych czasach.

"Każdy reżyser jest mistrzem w swoim fachu i każdy chce by jego film był najlepszy." - powiedziała aktorka.

Deepika Padukone po raz pierwszy będzie widziana u boku Ranveera Singh, a według plotek romans pomiędzy tą dwójką wisi w powietrzu.

Aktorka mówi na temat Ranveera:

"Jest wspaniałym i bardzo utalentowanym aktorem. Cieszę się, że mogłam z nim pracować. Jest świetnym współpracownikiem i wspaniałym człowiekiem, nic poza tym. Ludzie robią szum wokół pary która czeka na premierę swojego filmu. Powinni jednak zrozumieć, że uczucie którego się dopatrują jest sprawą ekranowej chemii. Nie odczuwam potrzeby tłumaczenia się ludziom z mojego życia prywatnego."

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Deepika Padukone: "Ufam SRK na gruncie zawodowym i prywatnym"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz usuwanie adblue steyr maltańczyk miniaturka hodowla Gąski wakacje