• Index
  •  » Newsy
  •  » SRK i Gauri ambasadorami marki !

#1 2010-09-06 10:12:44

 Radzia

Administrator

24727572
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 138
Punktów :   
Opis: Administrator :)
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan
Ulubiona aktorka: Rani Mukherjee
Duet: Shah Rukh i Rani

SRK i Gauri ambasadorami marki !

SRK i Gauri ambasadorami marki !
http://img844.imageshack.us/img844/1084/11023100235.jpg
Żona SRK Gauri, która jest uważana za super stylową i elegancką małżonkę celebryty, uważa, że jest za stara, na to żeby grać w filmach.

"Jestem teraz dość stara. Gdybym była młoda, nakręciłabym jakiś film." Gauri powiedziała Shah Rukh'anowi kiedy zapytał ją, czy będzie pracowała w filmach.

Powiedziała to podczas wydarzenia, które odbyło się 26 sierpnia. Uroczystość odbyła się z okazji ogłoszenia pary SRK-Gauri jako ambasadorów marki D'Decor, trzeciej co do wielkości na świecie firmy wyposażającej wnętrza.

Z tej okazji po raz pierwszy Shah Rukh i Gauri wystąpili razem w reklamie.

"Czuję się bardzo zaszczycony i szczęśliwy kiedykolwiek jakaś firma bierze mnie jako ich głównego ambasadora marki, także jestem bardzo szczęśliwy, że jestem częścią D'Decor." powiedział Shah Rukh po tym jak on i jego żona zostali oficjalnie ambasadorami marki.

Gauri dodała:

"Nigdy nie pracowałam tak ciężko, więc po pracy, która trwała dwa długie dni, spałem dwa dni. To było fantastyczne doświadczenie."


Ajay Arora, dyrektor zarządzający D'Decor, zdecydował się zatrudnić SRK-Gauri jako ambasadorów marki, bo czuł, że są najlepszym przykładem doskonałych "gospodarzy domu".

"Uważaliśmy, że oprócz tego, że są celebrytami, Shah Rukh i Gauri stworzyli wspaniały dom, zarówno wystrojem jak i uczuciami, więc zdecydowaliśmy się, aby zostali głównymi ambasadorami marki firmy." powiedział Arora.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » SRK i Gauri ambasadorami marki !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Bremm transport ziemi Piła skup złomu Piła sklep z armatura wrocław