• Index
  •  » Newsy
  •  » Shahrukh chce obejrzeć "Dabangg"

#1 2010-09-06 10:16:09

 Radzia

Administrator

24727572
Skąd: Kutno
Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 138
Punktów :   
Opis: Administrator :)
Ulubiony aktor: Shah Rukh Khan
Ulubiona aktorka: Rani Mukherjee
Duet: Shah Rukh i Rani

Shahrukh chce obejrzeć "Dabangg"

Shahrukh chce obejrzeć "Dabangg"
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlGcUvBK-rVAj1iQVb5e0hUI4xAfPbU7qn5s2vjv94TpZ7MAA&t=1&h=179&w=208&usg=__CSQWOQuTjI_bvj6kzpfgFsRrk-0=

Choć rywalizacji między dwoma super-gwiazdami nie widać końca, warto zauważyć, ze Shahrukh i Salman nie maja do siebie żadnych pretensji.
Ostatnio Shahrukh powiedział dziennikarzom w Bombaju, że ma zarmiar obejrzeć "Dabangg", najnowszy film Salman'a ze swoimi dziećmi, Aryan'em i Suhaną.

"Widziałem "Lafangey Parindey" w zeszłym tygodniu i teraz będę oglądać "Dabangg" w domu po egzaminach moich dzieci."

Shahrukh również śmiał się z historyjki o rozstaniu Jego z bliską przyjaciółką, Farah Khan, która po raz pierwszy wybrała Akshay'a Kumar do odegrania głównej roli w "Tees Maar Khan", jej najnowszyn filmie.

"Jeśli nie robię żadnych filmów z moimi znajomymi, to to nie oznacza, że nie są już przyjaciółmi. Nie myślę negatywnie o moich przyjaciołach i chcę dla "Tees Maar Khan" jak najlepiej. Mam nadzieję, że film okaże się większym hitem niż "Om Shanti Om.""

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shahrukh chce obejrzeć "Dabangg"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Summertime Suites #53 transport ziemi Piła skup złomu Piła sklep z armatura wrocław